Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Ülkemizin önde gelen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, “Bir bankadan daha fazlası” sloganıyla hizmetine devam etmektedir. Telefon bankacılığı ortaya çıktığından beri gerek finansal uygulamalarda gerekse pratik olmasından dolayı oldukça yararlı bir hizmettir.

Fakat direkt olarak müşteri temsilcisi ile görüşmek için oldukça uzun süre beklemek zorunda kalınabilmektedir. Pek çok kişi müşteri temsilcisi ile direkt olarak bağlantı kurmanın yollarını aramaktadır. Şayet Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yapabilmek için 0850 220 00 00 numarasını arayabilirsiniz. Böylece tüm bankacılık işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Yine öğrencilere burs kredisinden emekliye kadar pek çok kesimden insana hizmet veren Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 arayarak kolaylıkla müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu görüşmeler mevcut tarifeler üzerinden yapılmaktadır ve tarife paketinizden düşülmektedir.

Yani sizlere ekstra bir ücret yansımayacaktır. Diğer yandan arama yaparak sıra beklemeyi tercih etmiyorsanız güvenli ve kolay kullanılabilen Ziraat Bankası internet şubesinde de tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ziraat mobil uygulamasını da telefonunuza indirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  EFT Kaç Dakikada Karşı Hesaba Geçer?

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Hızlı Bağlanma

Aslına bakarsanız genel müşteri hizmetleri numaraları üzerinden, menüyü dinlemeden temsilciye bağlanmak oldukça kolaydır. Müşteri hizmetlerine bağlanmakta güçlük çeken kişiler için oldukça pratik bir yöntem mevcuttur. Müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 üzerinden arama yaparak, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanma yapabilmek için;

  • İlk olarak tuş takımını aktifleştirerek “1” rakamını tuşlayın. Daha sonra yeni menü okunurken “6” rakamını tuşlayın ve sonrasında “0” rakamını tuşladığınızda hemen müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Bu işlemden sonra eğer sıra yoksa müşteri temsilcisiyle konuşmaya başlayabilirsiniz. Bankada yoğunluk nedeni ile kimi zaman bu tuş takımı değiştirilmektedir. Fakat şu an için bu işlem güncelliğini korumaktadır.

Türkiye’nin önemli özel bankalarından olan Akbank Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma yöntemi için ilgili yazımıza göz atıp detayları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir