Vakıfbank ATM’den Günlük Para Çekme ve Yatırma Limiti 2020

Bankacılık sisteminde her bankaya ait farklı olmak üzere günlük para çekme limiti mevcuttur. Bu limit Vakıfbank kullanıcıları için de geçerlidir. Vakıfbank ATM’lerinden hesabınızda ne kadar para olduğu farketmeksizin günlük belirlenen limitler çerçevesinde para çekmeniz mümkündür.

Vakıfbank ATM’lerinde yapacağınız para yatırma ya da para çekme işlemleri için günlük işlem limitleri mevcuttur. Ancak bu işlem limitleri belirli dönemlerde yaşanan durumlara göre de değişkenlik göstermektedir.

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti

Büyük kullanıcılara sahip kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, Türkiye’nin pek çok yerinde ATM’leri bulunan ve kullanıcılarına üst düzey hizmetler sunan bankalar arasında yer almaktadır. Vakıfbank ATM’lerinden para çekme, para yatırma ve para transferi gibi pek çok işlemi yapmanız mümkündür.

Vakıfbank için günlük para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. 1500 TL’ye kadar para çekilebilen Vakıfbank ATM’lerinden minimum para çekme limiti ise 10 TL olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  DenizBank Çalışma Saatleri 2020 (Açılış - Kapanış)
İşlem AdıAlt LimitÜst Limit
Para Çekme (TL)101.500
Para Yatırma (TL) (Banka kartı ile)5
Para Yatırma (TL) (Kartsız İşlemler ile)520.000
Para Transferi (TL)110.000
Para Transferi (Döviz)20 $2.000 $(Diğer döviz cinsleri çapraz kura göre hesaplanmaktadır.)
Döviz Alış-Satış10 $30.000 $(Diğer döviz cinsleri çapraz kura göre hesaplanmaktadır.)
Vakıfbank Günlük Para Çekme ve Yatırma İşlem Limitleri

Vakıfbank Günlük Para Yatırma Limiti

Vakıfbank ATM’lerinden banknotlar halinde para yatırma işlemini tamamlamanız mümkündür. Vakıfbank banka kartı ile minimum para yatırma limiti 5 TL olmak ile birlikte üst limit bulunmamaktadır. Vakıfbank kartınız ile ATM’den istediğiniz kadar hesabınıza para yatırmanız mümkündür.

Ancak Vakıfbank ATM’lerinden kartsız işlem yaparak hesaba para yatırmak isteyenler için ise durum biraz farklıdır. Vakıfbank kartsız hesaba para yatırma limiti minimum 5 TL olmak ile birlikte maksimum 20.000 TL olarak belirlenmiştir.

Eğer Halkbank kullanıcısı iseniz Halkbank Günlük ATM Para Çekme Limiti hakkında detaylara hakim olabileceğiniz işlem limitleri sayfasına gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir