Sodexo Nakit Paraya Çevirme 2020

Günümüzde çok sayıda kamu kurumları ya da kurumsal şirketler tarafından personellerine sodexo kupon ya da sodexo kart aracılığıyla aylık 400 TL ile 600 TL aralığında yeme içme amaçlı bakiyeler vermektedir. Bu tutar daha düşük ya da daha fazla da olabilir. Firmanın personel ile anlaşmasına göre değişkenlik göstermesi mümkündür.

Sodexo Bakiyesi Nedir?

Sodexo, tüm dünya genelinde kullanıcılarına başta yemek ve gıda alışverişi olmak üzere genel alışveriş ve harcamalarda kullanılabilen kupon ya da kart hizmeti sunan büyük bir firmadır.

Kullanıcılar bu bakiyeleri sadece sodexo ile ödeme kabul eden işletmelerde kullanabilirler. Sodexo geçen yerleri anlamak için ise genellikle işletmelerin ve alışveriş merkezlerinin kapılarına bir göz atabilirsiniz.

Sodexo Geçen Yerler

Sodexo Nakit Paraya Çevirme Yöntemleri

Bilindiği üzere sodexo kullanımı sadece üye iş yerlerinde mümkün. Dolayısıyla sodexo bakiyesi olmasına rağmen nakit ihtiyacı olan kişiler sodexo nakite çevirme arayışı içindedirler. Peki bu nasıl olur?

  • Üye iş yerlerinde tanıdığınız var ise kuponu ya da kart bakiyenizi komple harcayarak karşılığını nakit temin edebilirsiniz.
  • Sodexo ile harcama yapan kişilere küçük komisyon aracılığıyla nakit talep edebilirsiniz.
  • Komisyon ile sodexo bozdurmak için genel anlamda %10 ile %25 arasında bozacak kişiden kişiye değişen bir komisyon oranı mevcuttur. Bu yüzden tanıdığınız ve güvendiğiniz kişilerle iş yapmanız tavsiye edilir.
İlginizi Çekebilir:  Link Kısaltarak Para Kazanmak 2020

Sodexo Kart Bozdurma

Önceden sodexo kart yerine kupon kullanımı baya yaygındı. Küçük çek defteri gibi sodexo tarafından bankotların olduğu kuponlar dağıtılırdı. Şimdilerde ise sodexo kart daha yaygınlaşmıştır.

İş yeri sahipleri tarafından personellere bu kartlar dağıtılmaktadır ve bu kartların için yeme içme gibi harcamaların yapılması için her ay bir miktar para yatırılmaktadır.

Bazı insanlar ise acil nakit ihtiyacından dolayı sodexo kart bakiyesini paraya bozdurmak istemektedir. Bunun için gerek üye iş yerleri ile anlaşabilir gerek ise çevrenizde sodexo ile alışveriş yapan kişilere teklifte bulunarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bu vatan için şehit düşmüş, gazi olmuş tüm yurtseverlerimize ve ailelerine bazı bankalar tarafından çeşitli imtiyazlar tanınmaktadır. Gazi ve Şehit Ailelerine Faizsiz Kredi imkanlarına göz atabilirsiniz.

2 Comments

  1. Geçenlerde iş kredim için çalıştım. o kişisel kredi ile onlara yardım ettiğinde bana kızım ve damadı tarafından tavsiye edildi. Başından beri borcumu ele alırken örnek bir profesyonellik gösterdi. Düz ileri ve süreci baştan sona açıklamakta çok yardımcı oldu. Bu süreçte birkaç engelle karşılaştık ama sonunda kredimi alabildim. Bunu onsuz yapamazdım. Linda ve şirket arkadaşlarıma tavsiye ederim. Hayat boyu başka bir arkadaş edindim! ”
    yardım için şimdi buraya başvurun

  2. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

    İLETİŞİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir