Kredi Kartsız Taksitle Telefon Satan Yerler Mağazalar 2020

Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Yerler

Günümüzde telefon kullanımı bir lüks olmaktan çıkıp gereklilik haline gelmiştir. Gündelik hayatımızda birçok işi cep telefonlarımızdan yaparken asıl amacı olan iletişimde kalmak her daim ihtiyaç duyduğumuz bir durum. Haliyle ülkemizde 15 16 yaşına gelen bir kişinin telefon alması zaruri ihtiyaçlardandır. Okula giderken dışarı giderken bir kişiye anlık ulaşabilmek bazı durumlarda hayati olabilmektedir.

Telefon dünyası her geçen gün üst düzey yeniliklerle modeller olarak çıkmasına rağmen fiyatlar da ülkemizde bir o kadar yükselmektedir. Ortalama olarak iyi bir telefon almak isteyen kişilerin en az 3000 TL ile 7000 TL arasında bir ücreti harcaması gerekmektedir. Ücret bu kadar yüksek olunca alımlar birçok kişi tarafından kredi kartı ile gerçekleştirilse de herkeste kredi kartı bulunmayabilir. Bu tür durumlarda kredi kartsız telefon satan yerler kelimesi telefon almak isteyenler tarafından sıklıkla aratılmaktadır.

Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Yerler

Eğer telefon almak istiyorsanız ve telefon ücretini tek seferde nakit olarak ödeme gücünüz yoksa kredi kartına ihtiyaç duyulmaksızın telefon satan yerler ilk noktanız olacaktır. Bu konumda size kredi kartsız senetle telefon satan yerler listesini kısaca vermek gerekirse;

  • Turkcell, Turk Telekom, Vodafone mağazaları,
  • Arçelik,
  • Evkur,
  • Mediamarkt, Vatan Computer, Teknosa

Bu konuda verilecek en güvenilir satış mağazalarıdır.

Operatörlerden Taksitle Telefon Almak (Turkcell – Türk Telekom – Vodafone)

Turkcell, Turk Telekom, Vodafone gibi operatör şirketlerinde belirli bir süre faturalı müşteri olarak kalır ve faturalarınızı düzenli öderseniz biriken puanlarınıza göre bu operatörlerin mağazalarında satılan telefonları faturanıza ek ücret yansıyacak şekilde satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Senetle Borç Para Veren İkrazatçılar

Detaylı bilgi almak için müşterisi olduğunuz operatör mağazasına gitmeniz gerekmektedir.

Arçelik Senetle Telefon Satışı

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya ve teknoloji üreticilerinden olan Arçelik, kendi üretmiş olduğu Venüs marka cep telefonlarını kredi kartsız bir şekilde bankalarla anlaşmalı olan krediler aracılığıyla taksitle satmaktadır.

Evkurdan Kredi Kartsız Taksitle Telefon Almak

Türkiye’nin birçok yerinde mağazası bulunan Evkur mağazalarında kredi kartına ihtiyaç duyulmaksızın telefonlar satılmaktadır. Kredi kartı olmadığı için fiyatları normal piyasa fiyatlarının biraz daha üzerinde olan cep telefonları için hazırlanan senetlerin imzalanması karşılığında cep telefonu sahibi olabilirsiniz.

Teknosadan Taksitle Nasıl Telefon Alınır?

Türkiye’de faaliyet gösteren büyük teknoloji mağaza zincirleri olan Teknosa, MediaMarkt, Vatan Bilgisayar gibi teknoloji mağazalarında kredi kartsız telefon alma şansınız bulunuyor. Eğer banka notu krediniz iyi ise anlaşmalı bankalardan kredi talebiniz başarılı olursa cep telefonu alma şansına sahipsiniz.

Ayrıca ING Bank tarafından düzenlenen kampanya neticesinde Teknosa marketlerinden 500 TL ile 15.000 TL’ye varan alışverişlerinize kredi imkanı sunmaktadır. Bu krediden yararlanmak için ise TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp 2229’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gelen kredi onayını ING Bank Hizmet Noktası’nda onaylattıktan sonra Teknosa teknoloji marketinde kullanabilirsiniz.

Yaz döneminde özellikle düğün, kına, nişan gibi etkinliklerin çok sık olduğu ülkemizde altın ihtiyacından dolayı senetle altın satan kuyumcular için ilgili yazıya yönlenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir