Hemen Anında Kredi Veren Bankalar 2020

Hızlı kredi ihtiyacı günümüz piyasasının önemli ihtiyaçlarındandır. Borcu olan insanlar, geçim sıkıntısı yaşayan insanlar, yatırım ya da alım – satım yapmak isteyenlerin zaman zaman anında kredi ihtiyacı olduğu görülmektedir. Biz de sizler için anında kredi veren bankaları detaylı bir şekilde inceledik.

Hızlı kredi veren bankaları düşük ve yüksek bütçeli krediler için ayrı bir şekilde sıralayabiliriz. 10 bin ya da 20 bin liraya varan düşük bütçeli kredilerin alınması daha yüksek tutarlı kredilere oranla daha hızlı ve kolaydır. Biz de sizlere bu kredileri almak için izlemeniz yolları tarif edeceğiz.

En Çabuk Kredi Veren Bankalar 2020

Acil nakit ihtiyacını karşılamak için kredi almak isteyenler artık şubelere gitmeden banka operatörlerine ait işlem numaralarına kısa mesaj atarak ne kadar kredi çıkacağını görebilirler.

Eğer düşük limitli bir kredi almayı planlıyorsanız genellikle çoğu bankadan herhangi bir gelir belgesi ya da maaş bordrosu göstermeden kredinizi talep edebilirsiniz. Ayrıca 10 bin liraya kadar olan çoğu kredi için kefil şartı da aranmamaktadır.

DenizBank 55.000 TL’ye Kadar Anında SMS Kredi

Mobil bankacılık konusunda en gelişmiş bankalar arasında yer alan DenizBank kredi konusunda da kullanıcılarına çok büyük kolaylıklar sağlıyor.

55.000 TL’ye kadar varan 60 ay vadeli, evraksız ve kefilsiz kredi imkanından yararlanabilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler;

  • Cep telefonunuzdan KREDİM yazıp yanına T.C. kimlik numaranızı da ekleyip 3280’e kısa mesaj atınız.
  • DenizBank kredi başvuru sonucunuz beş dakika içinde cep telefonunuza mesaj olarak geri gelecektir.
  • Başvuru sonucu olumlu olan kişilerin çekebileceği kredi limiti ve vadeleri de mesaj yoluyla telefonunuza gelmektedir.

VakıfBank 9.000 TL Anında Kredi

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen bireylerin yüzünü güldüren Vakıfbank, herhangi bir koşul olmaksızın tüm müşterilerine 9 bin liraya kadar olan bireysel kredi imkanını sunuyor!

İlginizi Çekebilir:  Ölen Kişinin Kredi Borcuna Ne Olur? Kime Kalır?

Vakıfbank anında kredi başvurusu için bankanın müşterisi olmak ile birlikte internet ya da mobil bankacılık kullanıcısı olmanız yeterlidir. Vakıfbank’ın internet ya da mobil bankacılığına giriş yapıp Başvurular sayfasından İhtiyaç Kredisi Başvurusu bağlantısından başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankası 25.000 TL Hızlı Kredi İmkanı

Garanti Bankası maaş müşterileri istediği miktarlarda kredi başvurusunda bulunabiliyor! Ancak Garanti Bankası’nın maaş müşterisi değil iseniz yine de banka size 25.000 TL’ye kadar hızlı kredi imkanı sunmakta.

Başvuru kısmı da gayet kolay! Garanti İnternet ya da Mobil Bankacılık uygulamalarından Kredi sekmesinden Kredi Başvurusu ekranına giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvuru sayfası için tıklayınız.

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi bankası bireysel ihtiyaçları olanlara internet ya da mobil bankacılık aracılığıyla şubeye dahi gitmeden ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuyor.

Yapı Kredi bankasından anında krediye nasıl başvurulur? Yapı Kredi mobil veya internet bankacılığı aracılığıyla kimlik doğrulamanızı yapın. Ardından ise şubesiz kredi seçeneğine başvuruda bulunarak sonucunu bekleyebilirsiniz. Yapı Kredi anında şubesiz kredi başvuru linki için tıklayınız.

Anında Kredi Başvuru Şartları

  • 18 yaş üstü olmanız gerekmektedir. Ancak bankalar genellikle yüklü miktarda kredi için 20 yaş ve üstüne daha çok ağırlık vermektedir.
  • Kefilsiz kredi başvurusu yapacak kişilerin kredi sicilinin risksiz olması gerekebilir.
  • Yüksek tutarlı kredilerde kefil ya da teminat istenebilir.
  • Eğer herhangi bir şey kredi için ipotek edilecek ise krediye başvuran kişinin evli olması durumundan eş rızası da istenmektedir.

Anında kredi veren bankalar 2020 – 2021 yıllarında arasında da hızla çalışmalarına devam etmektedir. Şubeye gitmeden anında hızlı bir şekilde kredi çekmek istiyor iseniz kredi çekmek istediğiniz bankaların mobil ya da internet bankacılığına sahip olmanız gerekiyor.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir