Garanti Bankası ATM Günlük Para Çekme Yatırma Limiti 2020

Günümüzde belirli miktarlara kadar para çekmek için şubeler yerine pratik yöntem olan ATM’leri kullanmaktayız. Garanti Bankası ATM’den günlük para çekme limiti çerçevesinde belirli miktarda para çekme imkanına sahipsiniz.

Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

Türkiye’de Garanti BBVA ATM’leri 7 gün 24 saat işlem vermektedir. Bu doğrultuda Visa, Mastercard, Maestro, Electron ya da kredi kartı sahipleri Garanti ATM’lerinden günlük 5.000 TL‘ye kadar nakit para çekebilmektedirler. Maaşını Garanti Bankası’ndan alanlar için de limit 5.000 TL olarak belirlenmiştir.

Kartsız işlemler için ise Garanti Bankası’nın farklı işlem limitleri mevcuttur. QR ile para çekmek isteyen Garanti kullanıcıları için Garanti Bankası kartsız QR ile para çekme limiti 3.000 TL şeklinde belirlenmiştir.

Garanti Bankası ATM’den Günlük Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

Para çekme işlemlerinde olduğu gibi Garanti Bankası ATM’den para yatırma limiti de tanımlanan limitler çerçevesinde gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda Garanti Bankası ATM’lerinden günlük 12.000 TL‘ye kadar para yatırma imkanına sahipsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

Garanti Bankası ATM’lerine para yatırırken dikkat etmeniz bir diğer hususta yatırmak istediğiniz banknotların tutarıdır. Ayrıca Garanti Bankası ATM’lerinden yapılan para çekme ve yatırma işlemleri için ücret alınmamaktadır. Ancak ortak ATM’lerinden ya da Garanti Bankası’nın iş birliği yaptığı başka kuruluşlardan yapılan işlemler için ek ücret tarifeleri olabilir.

Ülkemizin en büyük kamu bankalarından olan Ziraat Bankası Günlük Para Çekme Limiti için ilgili bilginin yer aldığı sayfaya bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir