Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Başta ev hanımları olmak üzere öğrenciler, işsizler ve çeşitli nedenler ile çalışamayan insanların aile ekonomilerine katkıda bulunabilmek için evden ek iş yapmak istedikleri sıklıkla görülmektedir. Evde paketleme işi denildiği zaman akla çok çeşitli ek işler gelmektedir.

Günümüzde evde paketleme işi veren firmalar ve yerlerin sayısı oldukça fazladır. Ancak bu tarz firmaların ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Denizli gibi büyük şehirlerde yoğunlaştığı biliniyor. Bazı firmaların iş ilanı olarak verdikleri işi duyurdukları bilinir iken bazı yerler ise bulundukları yerlerdeki ailelere ve tanıdıklarına ek iş vermektedir.

Evde Paketleme Yapılabilecek Paketleme İşleri

Evde paketleme işi denildiği zaman akla çeşitli işler gelmektedir. Sektöre göre farklı paketleme işleri mevcuttur. Yaptığınız iş ve işin tanımı size bu işleri veren firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Ek iş olarak çeşitli paketleme iş kolları mevcuttur.

Bunlar nelerdir diye soracak olursanız sizler için listeleme yaptık. Bu listede sadece evde paketleme işleri değil başka evden yapabileceğiniz ek işler de yer almaktadır.

 • Evde Kına Paketleme İşi
 • Evde Kutu Paketleme İşi
 • Priz Paketleme İşi
 • Anket Doldurarak Para Kazanma
 • Evde Mandal Paketleme İşi
 • Mum Paketleme İşi

Üstte listelediğimiz ek işler, evde paketleme denildiği zaman akla gelen başlıca ek gelir kaynaklarındandır. Evde kına paketleme işinde kına ve kınaların koyulacağı keseler, kesenin ağzını kapatmak için gerekli malzemeler size veriliyor. Sizlerin de bu kınaları verilen keselerin içine koyup ardından kesenin ağzını kapatmanız gerekiyor.

Evde Kına Paketleme İşi

Kimi firmalar kına paketleme işi için gerekli olan malzemeleri evinize getirip evinizden geri alır iken kimileri ise sizin gidip bizzat firmadan almanızı talep ediyor. Bu durum yaşadığınız yere göre değişkenlik gösterebilir. Yani iş veren firma evinize yakınsa sizin oradan almanızı bekleyebilir uzak ise de yine inisiyatife bağlı olarak ürünleri kendileri bırakabilir.

İlginizi Çekebilir:  Evden Makale Yazarak Para Kazanmak

Kına paketlemenin yanı sıra evde mandal paketleme işi de popülerdir. Mandal işinde sizlere çok sayıda mandal verilir ve bu mandalları beşli, onlu ya da yirmili şekilde dizip sizlere verilen paketlerin içine koymanız gerekiyor. Adet başına ya da toplu adete göre firmalar evde mandal paketleme işi için ücretlendirme yapmaktadır.

Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları ve Adresleri

İnsanlar çoğu zaman evde paketleme işi veren firmalara ulaşabilmek için onların telefon numaralarını ya da adreslerini talep etmektedir. Ancak bu tarz firmalar genellikle az sayıda haneye iş verdiği için internet üzerinden açık adres ya da telefon numarası paylaşmamaktadırlar. Çok nadir durumlarda telefon ya da adres bilgisi vermektedirler.

evde mandal paketleme işi

Ayrıca evlere iş veren firmalar kesinlikle iş vermek için sizden para talep etmezler. Sizlere ek iş verme vaadiyle para talep eden kişilerin dolandırıcı olma olasılığı çok yüksektir. Bu yüzden sizlere telefon ya da e-mail yoluyla ulaşıp para talep eden kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim

Evde paketleme işi yapmak istiyor iseniz bu yazımızın altına Ad Soyad, Yaşadığınız Yer, E-mail Adresi gibi iletişim bilgilerinizi yorum olarak yazarak ek iş verenlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Cep telefonu ve ev adresi gibi hassas bilgilerinizi yazmamaya özen gösteriniz.

Tüm bunlara ek olarak ise sizler ile iletişime geçip para isteyen sözde ek iş verdiğini söyleyen kişilere kesinlikle para vermeyiniz. Kimse size ek iş vermek için para istememektedir.

Kredi borcunuz var ve kredi sicil affı 2019 yılında ne zaman çıkar? sorusunun yanıtını arıyor iseniz makalemize bir göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

7 Comments

 1. İyi günler İzmir aliağada ikamet ediyorum. 12 sene reklam sektöründe çalıştım elim inçe işçiliklere alışkındır. Titiz ve pratik çalışırım.

 2. Merhabalar
  Adim Gamze Aydogan Ankara Yenimahallede yaşıyorum 1 oğlum var bekarım aldığım maaş yetersiz kalıyor asgari ucret evde daha once kan tuplerinin tipasini yaparak ve nikah sekerleri yaparak mutfak masrafimi cikardim elim yatkindir istediginiz zamanda kaliteli servis veririm evim kira benimle birlikte bu işi yapacak 7.8 tane arkadaşım var yardımcı olmanızı rica etmekteyim.

  Iyi Çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir