DenizBank Çalışma Saatleri 2020 (Açılış – Kapanış)

Türkiye’nin önemli özel bankalarından biri olan DenizBank, yaklaşık 12.500 çalışanıyla birlikte müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kuruluşu 1938 yılına dayanan DenizBank, 1950’li yıllarda gelişmekte olan Türk denizcilik sektörünü finanse eden bankalardan birisiydi.

1997 yılında Zorlu Holding tarafından satın alınan banka operasyonlarına devam eden ve uluslararası piyasalara açılan Denizbank, faktoring, yatırım bankacılığı, leasing vb. hizmetleri bünyesine ekleyerek operasyonlarını büyütmüş ve genişletmiştir.

DenizBank Açılış Kapanış Saatleri 2020

Normal mesai günlerde DenizBank, hemen hemen çoğu banka ile aynı saatler aralığında çalışmaktadır. Bunun yanı sıra öğle arası 1 saatlik yemek molaları da bulunmaktadır.

Sabah Açılış Saati:09.00 – 12.30
Akşam Kapanış Saati:13.30 – 17.00
Cumartesi – Pazar
Kapalı

Bu tablonun yanı sıra DenizBank şubeleri 1 Ocak, 1 Mayıs, Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı, 23 Nisan gibi resmi tatillerde kapalıdır. Çalışma saatleri içerisinde DenizBank çalışma saatleri içerisinde bankanın şubelerinden havale, EFT, para çekme, döviz alım – satım, bireysel kredi, kurumsal işlemler gibi pek çok işlemi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir