Anket Doldurarak Para Kazanma 2020

Anket doldurarak para kazanma yöntemleri özellikle ev hanımlarını ya da herhangi bir yerde çalışmadığı için evde vakit geçiren insanların yoğun ilgi gösterdiği ek işler arasındadır. Kolay para kazanma yöntemi gibi görünse de anket doldurarak para kazanmak mümkün.

İnternet üzerinden biraz vakit ayırarak küçük de olsa az bir miktarda para kazanmak istiyorsanız anket doldurma işini düşünebilirsiniz. Ancak günümüzde çok sayıda anket sitesi olmak ile birlikte hepsi ödeme yapmamaktadır. Güvenilir anket sitelerini tercih etmeniz önerilmektedir.

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanırım?

Anket doldurarak kazanacağınız tutar tamamen size ve anket doldurduğunuz platforma bağlıdır. Ancak genellikle anket dolduran insanların maksimum 100 – 200 dolar arasında bir tutar kazandığı görülmektedir.

Anket doldurma işine az vakit ayıran insanlar ise yine anket platformuna bağlı olarak 25 – 50 dolar arasında bir tutar kazanmaktadır. Ayrıca bazı anket ve araştırma siteleri ise anket dolduranlara nakit para yerine çeşitli yerlerden indirim kodu ve hediye çeki vermektedir.

Para Kazandıran Anket Siteleri

İnternet üzerinde çok sayıda site anket aracılığıyla para kazandırdığını iddia etse de her siteye güvenmemek gerekmektedir. Biz de sizler için kullanıcıların kullandığı en çok anket sitelerini araştırarak en güvenilir olanlarını derledik.

FikirPazarı

FikirPazarı, çevrimiçi anketler aracılığıyla puan toplamanızı sağlayan yerli bir anket sitesidir. Sitedeki anketleri doldurarak kazandığınız puanları CarrefourSA alışveriş marketi zincirinde hediye kuponuna çevirebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Evden Makale Yazarak Para Kazanmak

Myiyo

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz siteler arasında Myiyo ön plana çıkanlar arasında yer alıyor. Site içinde 20 bin puana ulaşan kullanıcılar 20 euro çekmeye hak kazanıyorlar. Bu tutar da banka hesabınıza gönderiliyor. Yaklaşık 15 ülkede faaliyet gösteren Myiyo üzerinden zaman zaman e-mail adresinize gelen anketleri doldurarak puan kazanabilirsiniz.

Napolyon

Türkiye’nin en büyük online araştırma ve anket sitelerinden biri olan Napolyon’a kayıt olan her insan 2.500 puan kazanıyor. Sitede toplamda 100 bin puana ulaştığınız taktirde 100 TL için ödeme talep edebiliyorsunuz. Aynı zamanda ödeme yerine çeşitli yerlerden indirim ve hediye çeki olarak da puanlarınızı kullanmanız mümkün.

Benderimki

Next Generation şirketine ait olan bu platform 250 bini aşkın üyesiyle online araştırma yaparak kullanıcılarına para ve puan kazandırmaktadır. Kazandığınız puanları ister banka hesabınıza yada cep telefonunuza nakit olarak alabilir ister iseniz Migros alışveriş çeki ya da çeşitli platformlardan hediye kartları kazanabilirsiniz.

Anket Sitelerinden Para Çekmek

Kimi anket siteleri girmiş olduğunuz banka hesabına havale ya da EFT yoluyla ödemenizi gerçekleştirirken kimileri ise Paypal, Papara, Skrill gibi online ödeme platformları aracılığıyla ödemenizi yapmaktadır.

Ancak çoğu sitede belli bir puan limiti vardır ve o limite gelene kadar ödeme yapılmamaktadır. Yani küçük meblalar için değil de ödeme yapılacak minimum tutara ulaştığınız zaman anket sitelerinden ödeme talep edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir